Poznajmy się

O mnie

Kochani,

Jestem mamą trójki dzieci i kilka lat temu szukałam wyjątkowego prezentu na urodziny synka. Ile można mieć podobnych samochodów i puzzli! Pomysł, który wpadł mi do głowy był wyjątkowo brawurowy - uszyję coś dla niego! Nie przeszkadzało mi to, że ostatni raz szyłam kilkanaście lat temu na zajęciach ZPT… Postanowiłam uszyć z filcu książkę z grami i zabawami na każdej stronie…

Prezent okazał się hitem i dosyć szybko pojawiły się zamówienia od znajomych, znajomych znajomych… i tak powstała marka Felt For Fun, czyli filc do zabawy.

Nasze zabawki są robione ręcznie, każda jest wyjątkowa i niepowtarzalna i co najważniejsze -powstają w Polsce. Nasza pracownia opanowana jest przez Do współpracy przy tworzeniu naszych książeczek zaprosiliśmy mamy na urlopach wychowawczych tworząc inicjatywę „Uruchamiamy Mamy”. Każdy najdrobniejszy element tworzony jest z dbałością i precyzją, tak aby spełniał oczekiwania najmłodszych.

Na co dzień jestem psychologiem i terapeutą rodzin i dzieci. Korzystam ze swojej wiedzy o rozwoju dzieci przy projektowaniu książeczek. Zależy mi, aby każda była dostosowana do wieku malucha- żeby była dla niego stymulująca, ciekawa, ale nie za trudna:)

Zapraszam do wesołego świata FELT FOR FUN

  • Dzięki filcowej książeczce możemy jechać dłużej  samochodem. Misio nazywa się Rudek i ma różne śmieszne przygody, które razem wymyślamy. Super zabawka!
    - Rafał z Opola
  • Szkoda że nie było takich fajnych rzeczy za mojego dzieciństwa.
    - Paweł Kołodziejczyk
  • Książeczki dla tych, którzy jeszcze sami nie umieją czytać - świetne!
    - Magda z Warszawy

Napisz do mnie marta@feltforfun.pl